Port Athenast

Emajõelinna lummuses

Emajõe kaldale, Väike-Turu 7 krundile on planeeritud arendada 5 hoonet, kuhu on kavandatud kaubandus-, teenindus-, toitlustus-, büroo-, konverentsi- või majutuspinnad. 

SUUREPÄRANE ASUKOHT
Port Athena kvartal asub Tigutorni, AHHAA ja Aura Keskuse vahelisel alal, mille läänepoolses osas on jalakäijate tänav ning ida pool arenev kaldapromenaad. Krundi vahetus läheduses asuvad tulevikus arendatavad Sadama ja Katlamaja kvartal.

 

MAALILISED VAATED
Hoonete suured mahud on jagatud väiksemateks, luues vaheldusrikka tänavaruumi ning avab hooned maksimaalselt jõevaatele. Rohelised terrassid ja rõdud tagavad vaate nautimiseks parimad tingimused.

 

MUGAV LIGIPÄÄS
Asukoht Tartu kesklinnas tagab mugava ligipääsu kõigile peamistele transpordisõlmedele, olemas on hea ligipääs ühistranspordiga ja turvalised jalgrattateed. Jalg- ja kergliiklusteed on planeeritud Väike-Turu ja Kaluri tänavalt, autoga tulles aga Väike-Turu tänavalt. Sujuvama liikluse tagamiseks on plaanis Väike-Turu tänava laiendamine ja vasakpöörde ala rajamine. Linnaliini bussipeatused ja maakondlike liinide bussijaam asetsevad vaid mõnesaja meetri kaugusel.

Tänu lähedalasuvatele sildadele on olemas kiire ühendus Emajõe vastaskaldaga nii jalgsi kui ka autoga liigeldes.

 

RUUMIKAS PARKLA

Parkimine on lahendatud hoonete mahus maa-aluse parklana. 

 

VÄÄRIKAS TÄIENDUS TARTU LINNAPILTI
Hoonete arhitektuurse lahenduse on koostanud Eesti üks mainekamaid arhitektuuribüroosid Salto AB OÜ. Arendaja Kaarsilla Kinnisvara OÜ koostööpartneriteks projekteerimise protsessis on Projekt O2 OÜ, Salto AB OÜ ning Roolaht ja Partnerid OÜ arhitektid. Planeeritud hoonestus saab olema liigendatud. Hooneplokkide liigendusest tekivad tagasiasted tänavajoones. See võimaldab rajada päikesevalgusega tuulevaiksed aiad või terrassipinnad kohvikutele, mis toimivad avaliku tänavaruumi laiendustena. 

 

KÕIK VAJALIK LIHTSALT JA LÄHEDALT
Vaid minutite kaugusel on vanalinn, kaubanduskeskused, toidukohad, ujula, spaad, spordiklubid ja teater. Eelnev annab suurepärased võimalused lõõgastumiseks ja mugavaks puhkehetkeks.

Allan Tull

Müügijuht

GSM: +372 522 0448
E-post: allan@kaarsilla.ee